Yalçın Çolak başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Teşkilatı Pendikli basın mensuplarıyla kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi.

İlçe yönetiminden Kemal Piroğlu, Recep Palut, Kadir Arpacıoğlu, Rasim Terzioğlu, Fatih Doğru, Umut Avcı, Belediye Meclis Üyeleri Tevfik Kılıç ve Muammer Gül ve Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı Mustafa Güleç ve yönetici Umut Salih Aktaş’ın da katıldığı kahvaltı sonrası ilçe binasında devam eden buluşmada ilçe teşkilatı olarak gerçekleştirilen faaliyetler ve milletvekilliği seçimlerine yönelik yürütülen çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi veren ilçe başkanı Yalçın Çolak, “Basın mensupları ile iletişimin öneminin farkındayız ve önümüzdeki süreçte daha iyi ilişkiler içerisinde olacağız. Pendik genelinde tüm teşkilat mensupları uyum içinde çalışıyor. Bir çok mahallede temsilcilik açtık ve bu temsilcilikler seçimlerden sonra da kalıcı olarak çalışacak.” Sözleriyle açıklamalarına başladı.

ÇOLAK, “100 BİN OY HEDEFİYLE SEÇİME HAZIRIZ”

MHP’nin İstanbul 1. bölge için seçim koordinasyon merkezi olarak Maltepe’nin belirlendiğini ve seçimin oradan yönetileceği ifade eden başkan Çolak, “Üyeliklerle ilgili çadırlar ve tanıtım faaliyetleri yapılıyor. Mahallelerde üye kaydı çalışmalarımız devam ediyor. 1440 sandık için kurullarımızı belirledik. Bölge teşkilatları ve seçim koordinasyon merkezlerimizi planladık.

Teşkilattaki eksiklikler tamamlandı. Bu seçimlerde Pendik’te 100 bin oy almayı hedefliyoruz. Bunu başarabiliriz. Halkımızın bize olan teveccühü Pendik’te böyle bir potansiyelimizin olduğunu bize gösteriyor. İnanıyoruz, bu hedefimize ulaşacağız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçtireceğiz.” Dedi.

MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak'ın gazetecilerin sorularını da yanıtladığı toplantı karşılıklı sohbet havasında devam etti.