Son güncellenme :17.05.2019 16:59

Anasayfa > Eğitim, GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, Tuzla > TUZLA HEM, GÖNÜL SOFRASI’NDA BULUŞTU

17.05.2019 Cum, 16:59

Tuzla HEM, Gönül Sofrası’nda Buluştu

Tuzla Halk Eğitim Merkezi’nin aşçılık sınıfı öğrencileriyle birlikte düzenlediği iftar yemeği, yoğun ve seçkin bir davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleşti.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi’nin aşçılık sınıfı öğrencileriyle birlikte düzenlediği iftar yemeği, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, EBS 4. Şube Başkanı Talat Yavuz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenler ve kursiyerler katıldı.

Hep birlikte yapılan iftarın ardından kısa bir selamlama konuşması yapan Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, “Tuzla Halk Eğitim Merkezi olarak, geride güzelliklerle hatırlayacağımız bir yıl bıraktık. Ramazan’da iftarda bir arada olmak bize mutluluk veriyor. Toplu iftarlarla birlik ve beraberlik duygularımız daha da pekişmektedir” dedi.

ÇANGIR, konuşmasını, Ramazanı hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için soframızı paylaşıyoruz. Davetimize icabet eden Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’ya, EBS 4. Şube Başkanı Talat Yavuz’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu’na, Milli Eğitim Şube Müdürlerine, okul müdürlerine, müdür yardımcılarına, öğretmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Sofralarınız hep bereketli, Ramazanınızın mübarek olmasını diliyorum” tamamladı.

Yorumlar kapatıldı.