Son güncellenme :15.01.2019 12:37

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > TEŞKİLATLARDA AHMET CİN COŞKUSU

15.01.2019 Sal, 12:37

TEŞKİLATLARDA AHMET CİN COŞKUSU

Adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren mahalle teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılanıyor. Pendikli hemşehrileriyle gönül seferberliği başlattıklarını söyleyen Başkan Adayı Cin, göreve geldiklerinde kenti birlikte yöneteceklerini dile getiriyor.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, mahalle teşkilatlarında büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılanıyor. Adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren mahalle teşkilatlarını ziyaret ederek partililerle buluşan Başkan Adayı Cin, seçimler öncesi büyük moral buluyor. “Pendik İçin Gönül Seferberliği” sloganıyla başlattıkları çalışmalarda 7’den 70’e herkesin gönlünü kazanan Başkan Adayı Cin, göreve geldiklerinde kenti birlikte yöneteceklerini söylüyor. Daha önceki dönemlerde Pendik Belediye Başkan Yardımcılığı ve Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan Başkan Adayı Cin, geçmiş yıllarda kazandığı tecrübesinin Belediye Başkanlığı görevinde kendisi için önemli bir avantaj olacağını dile getirdi.

Hazırladığımız projeleri yakında paylaşacağız”

Pendik için güzel işlere imza atacaklarını belirten Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 1994 yılında başlayan yerel yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini söyledi. Başkan Adayı Cin: “Ekibimle birlikte hazırladığımız projeleri yakında Pendikli hemşehrilerimizle paylaşacağız. Ümit ediyorum ki geçmişten gelen tecrübelerimizi dinamik kadromuzla birleştirerek ilçemizde çok güzel işler ortaya koyacağız. AK Parti’ye olana teveccüh karşısında Rabbim bizleri mahcup etmesin, 31 Mart akşamı yeni bir zafere eriştirsin.” dedi.

 

 

Yorumlar kapatıldı.