Son güncellenme :31.01.2019 10:23

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > TAŞYÜREK, KARTAL ESNAF KOOPERATİFİNDE

31.01.2019 Per, 10:23

TAŞYÜREK, KARTAL ESNAF KOOPERATİFİNDE

Seçim çalışmalarını artan bir performansla sürdüren AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, çalışmalar kapsamında Kartal-Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hamit Çiftci’yi ziyaret etti.

31 Mart seçimlerine yönelik başlattığı saha çalışmalarına teşkilat mensupları ve mahalle teşkilatları ziyaretleri, kanaat önderleri ziyaretleri ve sivil toplum kuruluşları programlarıyla devam eden AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, dün de meslek kuruluşları ziyaretleriyle çalışmalarına devam etti.

Ziyaretler kapsamında Kartal-Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperetifi’ne konuk olan AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek burada kooperatif başkanı Hamit Çiftci ve kooperatif yöneticileriyle görüştü.

Esnaf sorunlarıyla birlikte ülke ve ilçe gündemini meşgul eden konularda fikir alışverişinde bulunulan görüşmede Cumhur İttifakının ve 31 mart seçimlerinin özellikle Kartal için önemine vurgu yapıldı.

Belediye başkan adayı Taşyürek’in birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Kartal’ı birlikte yöneceğiz. Kartal Bizimle Güzel Olacak. Bunun için de sizin ve ortaklarınızın desteğini bekliyorum.” İfadesinde bulunduğu görüşmede, esnaf kefalet kooperatifi başkanı Hamit Çiftci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

Yorumlar kapatıldı.