Son güncellenme :17.06.2019 13:24

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET > Tarım Bakanı PAKDEMİRLİ Pendiklilerle Buluştu

17.06.2019 Pts, 13:24

Tarım Bakanı PAKDEMİRLİ Pendiklilerle Buluştu

Seçim çalışmaları kapsamında Pendik’e gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada Belediye başkanı Ahmet Cin ve ilçe başkanı Rüstem Kabil ile bir süre sohbet eden Bakan Pakdemirli programına, köyler bölgesi ziyaretiyle devam etti.

İLK ZİYARET AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINA

Seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Pendik’e gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin Pendik programı AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı ziyaretiyle başladı.

Bakan Pakdemirli’yi ilçe binası önünde AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, ilçe sorumlusu il başkan yardımcısı Ferhat Dağ, İlçe SKM Başkanı Müslim Şahin ve partililer karşıladı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in de iştirak ettiği ilçe ziyareti programında Bakan Pakdemirli, belediye başkanı Ahmet Cin, ilçe başkanı Rüstem Kabil ve partililerle bir süre sohbet etti.

PAKDEMİRLİ, 23 HAZİRAN SEÇİMİNİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin Pendik programı, seçim çalışmaları için beraberindeki heyet ile köyler bölgesi ziyaretiyle devam etti. Köyler bölgesi ziyaretinde Pendiklilerle bir araya gelen Pakdemirli, 23 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan çeşitli açıklamalarda bulunduğu konuşmasında köy seçmenlerinden sandığa giderek oylarını kullanmalarını istedi.

KABİL VE PAKDEMİRLİ, KÖYLER BÖLGESİ PROJELERİNİ ANLATTILAR

Bakan Pakdemirli ve ilçe başkanı Rüstem Kabil burada yaptıkları konuşmalarda 23 Haziran seçimleri için köyler bölgesi halkından destek isterken, Binali Yıldırım Bey’in özellikle Pendik ve köyler bölgesine yönelik yatırım ve projelerini detaylarıyla birlikte anlattılar.

 

Yorumlar kapatıldı.