Son güncellenme :23.07.2019 13:56

Sünnet Sezonu Açıldı

 

 

Pendik Belediyesi’nin bu yıl 25.sini düzenlediği geleneksel sünnet organizasyonu, 1 Temmuz’dan itibaren başladı. Ailelere 3 yaş ve üzeri çocukları için Pendik Devlet Hastanesi’nde haftanın beş günü sünnet imkanı sağlandı.

Bu yıl 25.si düzenlenen Pendik Belediyesi’nin Geleneksel Sünnet Organizasyonu, 1 Temmuz itibariyle başladı. Ailelere 3 yaş ve üzeri çocukları için Pendik Devlet Hastanesi’nde haftanın beş günü sünnet imkanı sağlandı.

TÜMÜYLE ÜCRETSİZ

Tümüyle ücretsiz olan hizmetten faydalanmak için pendik.bel.tr’den başvuru yapılıyor. Pendik Devlet Hastanesi’nde randevulu olarak gerçekleştirilen sünnet operasyonu, uzman hekimler tarafından genel anestezi altında yapılıyor.

KAMPANYA 30 EYLÜL’DE SONA ERECEK

Tahlil ve klinik işlemleri esnasında ailelere yardımcı olmak üzere Pendik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli de hastanede görev yapıyor. Sünnet olan çocuklara bu günün anısına belediye tarafından hediye verilirken; ailelere de çeşitli ikramlıklar sunuluyor. 1000 kişilik kontenjanı bulunan sünnet kampanyası, 30 Eylül’e kadar devam edecek.

Yorumlar kapatıldı.