Son güncellenme :25.01.2019 17:30

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET > EBUBEKİR TAŞYÜREK, STK YÖNETİCİLERİYLE KARDEF KAHVALTISINDA BULUŞTU

25.01.2019 Cum, 17:30

Kartal Dernekler Federasyonu’ndan muhteşem organizasyon

Kısa adı KARDEF olan Kartal Dernekler Federasyonu, Kartal’da faaliyet gösteren STK’ları yöneticileriyle siyasileri kahvaltılı bir programda buluşturdu.

AK Parti İstanbul Milletvekilleri Eyüp Özsoy ve Osman Boyraz, Kartal Müftüsü Mustafa Baytar, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve yönetimi, MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek ve yönetimi, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, İYİ Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Zeki Aslan, CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Çiftçi, Kartal Lütfi Kırdar Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Demirhan, Kartal Belediye Meclis Üyeleri ve meclis üyesi aday adayları, mahalle muhtarları, spor kulüpleri başkanları, çeşitli dernek ve federasyon başkanları katıldı.

Amacımız Kartal’ın güzel olmasıdır

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın selamlama konuşmasını gerçekleştiren KARDEF Başkanı Mehmet Çetinkaya, “Federasyonumuzun yaptığı bu anlamlı organizasyona katılım gösteren tüm katılımcılara yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Amacımız Kartal’ın mahallelerinde bu organizasyonların sayısını çoğaltmak ve halkımızın sorunlarının çözümüne vesile olmaktır. Federasyonumuzun birbirinden değerli tüm yöneticilerine bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde gösterdikleri özveri için ayrıca teşekkür ederim. Amacımız Kartal ve Kartal halkının daha iyi yönetilmesi için yönetenlerin sorunlarımıza eğilmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışmalarımız ve organizasyonlarımız devam edecektir. Bir başka organizasyonda buluşmak dileğiyle hepinizi saygılarımla selamlıyorum.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz

Dernek ve fedarasyon yöneticileri ile birlikte bazı mahalle muhtarlarının da mahallelerindeki sorunlarını sıralayarak çözümü noktasında mahalle halkı adına siyasilerden talepte bulunduğu toplantı katılımcılardan büyük takdir topladı.

İlçe başkanları ve adaylar konuştu

Daha sonra sırasıyla söz alan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, İYİ Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Zeki Aslan, CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Çiftçi, birer konuşma yaparak salondaki misafirleri selamladılar.

Taşyürek söz verdi

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek burada yaptığı selamlama konuşmasında, Kartal’ın ve Orhantepe Mahallesi’nin önemine değinerek hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti. Orhantepe halkının taleplerini not aldığını ifade eden Taşyürek, “Halkımız sandıkta belediye başkanlığı görevini bize verdiği takdirde bu görev ve sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğiz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.