Son güncellenme :12.02.2019 13:06

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Sağtaraf Haberler, SİYASET, Tuzla > Şadi Yazıcı, Aydıntepe Sakinlerini Dinledi

12.02.2019 Sal, 13:06

Şadi Yazıcı, Aydıntepe Sakinlerini Dinledi

31 Mart seçimlerine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen “Söz Sizde” programıyda Aydıntepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Tuzla Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, mahallilerden yoğun bir ilgi gördü.

SÖZ SİZDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı’nın ‘SÖZ SİZDE’ sloganıyla başlattığı mahalle buluşmalarının 3.sünde İlçe Başkanı Suat Durak, Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Dr.Şadi Yazıcı, Aydınlı Mahalle Sakinleriyle buluştu. Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural ve Mehmet Çelikel, ilçe yöneticileri, ilçe gençlik kolları başkanı Hakan Yıldızcı, meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, mahalle muhtarı ve mahalle muhtar adaylarının da hazır bulunduğu Mutlu Düğün Salonu’nda gerçekleşen buluşmaya Aydınlı Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterirken; yapılan çalışmaların slayt gösterisini ilgiyle izleyen mahalleliler, TBMM Başkanı ve AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım ve Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’ya sevgi gösterisinde bulundu.

AYDINTEPELİLERE PRESTİJ CADDESİ MÜJDESİ

Tuzla’nın en büyük mahallesi olan Aydınlı Mahallesi’nde tevazu, gayret ve samimiyetle, mahalle buluşmalarının 3.sünü gerçekleştiren  Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, prestij caddesi isteyen Emlak Konutları’nda yaşayan vatandaşlara müjdeyi verdi. Hayırlı olsun projeye alıyorum.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde Konaşlı Bölgesi’nin TOKİ uygulamasını durduracağının sözünü veren TBMM Başkanı ve AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, daha sonra yapılan telefon görüşmesini aktaran Başkan Yazıcı, Binali Yıldırım beyefendinin sözü senettir O gün yanımda Toki’yi arayarak uygulamayı durdurdu. Meclis başkanımız gereken MÜJDEYİ aynı gün vermiştir. Halkım adına kendisine teşekkür ederim. Konaşlı’nın imarını her zaman yapmak isterim dedim. Toki uygulama yapınca biz müdahil olmadık. Hakkımı da bilirim, haddimi de bilirim. Şimdi size tekrar söylüyorum Binali Yıldırım beyefendinin talimatlarıyla uygulama durdurulmuştur. Konaşlı halkına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri dilek, temenni ve sorunlarını dile getirdiği buluşmada Başkan Yazıcı’nın hizmetlerini ve tekrar aday olmasından duyduğu memnuniyeti, hem konuşmalarıyla hem de başkan Yazıcı’ya gösterdikleri yakın ilgiyle ortaya koydular.

Yorumlar kapatıldı.