Son güncellenme :17.06.2019 12:42

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > PESİAD, YENİ ÜYELERİNE BERATLARINI TAKDİM ETTİ

17.06.2019 Pts, 12:42

PESİAD, YENİ ÜYELERİNE BERATLARINI TAKDİM ETTİ

PESİAD’ın bu ayki Geleneksel Onur Kurulu Toplantısı, Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, PESİAD Başkan Vekili Sami Bayram ve çok sayıda üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (PESİAD) bu ayki Geleneksel Onur Kurulu Toplantısı, Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, PESİAD Başkan Vekili Sami Bayram ve çok sayıda PESİAD ve GençPESİAD üyesinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda hep birlikte yapılan kahvaltının ardından Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve İTO Başkanı Şekib Avdagiç, ülke ve ilçe gündemine dair çeşitli açıklamalarda bulundular.

PESİAD’IN Geleneksel Onur Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanı Ahmet Cin ve İTO Başkanı Şekip Avdagiç tarafından PESİAD ve Genç PESİAD’a yeni üye olan iş insanlarına beratlarının takdim edilmesiyle son buldu.

Yorumlar kapatıldı.