Son güncellenme :30.08.2019 17:21

PENDİK’TE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUSU

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü, Pendik’te coşkuyla kutlandı.

Bayram sabahı Pendik sahilindeki Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni ile başlayan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları, kaymakamlık kabulü ile devam etti.

Pendik sahilindeki törene kaymakam İlhan Ünsal, belediye başkanı Ahmet Cin, garnizon komutanı, milli eğitim müdürü Aytekin Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil başta olmak üzere, askeri ve mülki erkan ile birlikte siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Zafer bayramı kutlamaları çelenk koyma töreni sonrası Pendik İlçe Kaymakamlığı’nda gerçekleşen kaymakamlık kabulü ile devam etti.

Pendik ilçe kaymakamı İlhan Ünsal, belediye başkanı Ahmet Cin ve garnizon komutanının hazır bulunduğu kaymakamlık kabulüne de AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve diğer siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, askeri ve mülki erkan ve vatandaşlar yoğun bir katılım gösterdi.

Kabul töreninde, kaymakam İlhan Ünsal, belediye başkanı Ahmet Cin ve garnizon komutanı, tebriğe gelen katılımcıların bayramını kutladılar.

 

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.