Son güncellenme :26.08.2019 10:03

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > Genç Çift Nikaha Bisiklet Konvoyu İle Geldi

26.08.2019 Pts, 10:03

Nikaha bisiklet konvoyu ile geldiler

Bisiklet tutkunu Nedim Bulak ve Gizem Dikduran çifti Pendik Belediyesi katkılarıyla gerçekleşen nikah merasimine bisiklet grubu konvoyu ile geldiler.

Bisiklet tutkunu Nedim-Gizem Bulat, çifti Pendik Belediyesi katkılarıyla gerçekleşen nikah merasimine bisiklet grubu konvoyu ile geldiler.

Green Park Pendik Otel’i önünde buluşan Aktif Bisikletçiler Grubu içinde yeralan Altın Ruble Bisiklet Grubu ve Ayyıldız Tuzla Bisiklet Grubu mensubu bisikletçiler, arkadaşları olan Nedim-Gizem Bulat çiftinin nikah merasiminin yapılacağı Yunus Kültür ve Sanat Merkezi’ne sahil yolunda oluşturdukları bisikletli düğün konvoyu ile geldiler.

Davetliler ve bisiklet tutkunları eşliğinde Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in nikahlarını kıydığı bisiklet tutkunu Nedim-Gizem çifti, bisikletli düğün konvoyları ile ilgili yaptığı açıklamada, spora destek ve farkındalık oluşturmak için bisiklet konvoyu ile nikaha geldiklerini ifade ettiler.

Belediye başkanı Ahmet Cin, nikah akitlerini gerçekleştirdiği Gizem Bulat ve Nedim Dikduran çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken; bisiklet tutkunu Nedim ve Gizem çifti de spora, özelliklede yaptığı bisiklet yollarıyla ve gerçekleştirdiği bisiklet etkinlikleriyle bisiklet sporuna verdiği destekten Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve ekibine teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.