Son güncellenme :08.02.2019 16:06

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > Müslim Şahin, “Başarının sırrı, tecrübe, tevazu ve samimiyette”

08.02.2019 Cum, 16:06

Müslim Şahin, “Başarının sırrı, tecrübe, tevazu ve samimiyette”

Ziyaret ettiğimiz AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı Binası’nda kısa süreli bir sohbette bulunduğumuz ilçe SKM Başkanı Müslim Şahin, son derece başarılı bir çalışma dönemi geçirdiklerini ifade ederek, 31 Mart seçimlerinde büyük bir zafer elde edeceklerini söyledi.

4 dönemdir ilçe SKM Başkanlığını yürütüyor olmanın kazandırmış olduğu tecrübe sayesinde sahada yürütülen çalışmaların daha da verimli geçtiğini kaydeden SKM Başkanı Müslim Şahin, “Başarı için tecrübe, tevazu, gayret ve samimiyet şart. Bunlar da teşkilat olarak bizde mevcut olduğu kadar yılların deneyimli siyasetçisi olan belediye başkan adayımız Ahmet Cin beyde de mevcuttur. Bu nedenle başkan adayımız Ahmet bey girdiği tüm ortamlarda büyük bir teveccühle karşılanıyor. Bu da hem başkan adayı tercihimizin doğruluğunu gösteriyor, hem de Ahmet beyin gönüllere dokunacak hizmetler sunacağını gösteriyor.” Dedi.

31 Mart seçimleri için 7/24 sahada olduklarını ve çok yoğun bir şekilde çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Müslim Şahin, “Cumhur ittifakı ortağımız MHP’li kardeşlerimizle birlikte yürüteceğimiz çalışmalarla 31 Mart akşamı büyük bir zaferle Pendik Belediye Başkanlığı’nı yeniden kazanacağız. Yeni belediye başkanımız ve ekibiyle birlikte gönüllere girecek hizmetlerle Pendik’te hizmet belediyeciliğinde yeni bir sayfa açarak hizmet bayrağını daha da ileriye taşıyacağız.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar kapatıldı.