Son güncellenme :23.05.2019 11:35

Mahallelerde Ramazan Coşkusu

Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarları mahalle kültürünü güçlendirmeye devam ediyor. Komşuları aynı sofralarda bir araya getiren, Ramazan bereketinin paylaşılmasını sağlayan iftarlara Belediye Başkanı Ahmet Cin de eşlik ediyor.

Ramazan ayı ile birlikte başlayan sokak iftarları, Çınaradere Mahallesi Gençlik Caddesi’nde, Ertuğrulgazi Mahallesi muhtarlık karşısında, Güzelyalı Mahallesi Murat Reis Caddesi’nde, Kurtköy Mahallesi Hisarcık Sokak’ta, Fevzi Çakmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde ve Yenimahalle Yenipazar Caddesi’nde gerçekleşti. Binlerce komşuyu bir araya getiren sokak iftarlarına Belediye Başkanı Ahmet Cin de katılarak, Ramazan heyecanını ve bereketini Pendiklilerle birlikte aynı sofralarda paylaştı. 

Sırada 9 mahalle daha var

Sokak iftarları, Ramazan sonuna kadar Dumlupınar, Fatih, Şeyhli, Orhangazi, Çamçeşme, Sülüntepe, Esenler, Güllübağlar ve Kaynarca mahalleleriyle devam edecek.

Teravih namazı sonrası sohbete devam

Pendiklilerle iftar sofralarında bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Cin, farklı camilerde kıldığı Teravih Namazı sonrası da vatandaşlarla sohbete devam ediyor. Çay eşliğinde gerçekleşen keyfli sohbetlerde vatandaşları dinleyen Başkan Ahmet Cin, hem gündemi değerlendiriyor, hem de yapılacakları anlatıyor.

Yorumlar kapatıldı.