Son güncellenme :17.06.2019 12:13

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > Kaymakam Ünsal, Şehit Ailelerine Bayram Ziyaretinde Bulundu

17.06.2019 Pts, 12:13

Kaymakam Ünsal, Şehit Ailelerine Bayram Ziyaretinde Bulundu

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulunarak, şehitlerimizin emaneti olan şehit yakınlarının bayramlarını kutlayıp, taleplerini dinledi.

İlk ziyaret Mücahit Ülgen’in Ailesine

Kaymakam İlhan Ünsal, ilk olarak 4 Haziran günü, Hakkari’de şehit olan Uzman Çavuş Mahmut Mücahit Ülgen’in ailesini ziyaret etti. Kaymakam Ünsal şehidimizin annesi ve kız kardeşi ile sohbet edip, isteklerini ve taleplerini dinledi.

15 Temmuz Şehidi Kaymakçı’nın Ailesi de Unutulmadı

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, şehit ailelerine yönelik bayram ziyaretine 15 Temmuz Şehidi Mustafa Kaymakçı’nın Ailesi ziyaretiyle devam etti. Kaymakam Ünsal, 15 Temmuz askeri darbe kalkışması sonucu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şehit olan Mustafa Kaymakçı’nın ailesi ile sohbet edip isteklerini ve taleplerini dinledi.

Polis Şehidimiz Ekrem Ocak’ın Ailesi de Ziyaret Edildi

Kaymakam İlhan Ünsal son bayram ziyaretini, Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Dairesi Başkanlığı’na ait helikopterin İstanbul Eminönü’nde düşmesi sonucu 3 Nisan 1998 tarihinde şehit olan polis memuru Ekrem Ocak‘ın ailesine gerçekleştirdi. Kaymakam Ünsal, şehidimizin ailesi ile sohbet edip, isteklerini ve taleplerini dinledi. Şehit aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, kaymakam İlhan Ünsal’a teşekkürlerini sundular.

Yorumlar kapatıldı.