Son güncellenme :12.02.2019 16:13

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, SİYASET > KARTAL’IN AK KADINLARI ASENALARLA KAYNAŞTI

12.02.2019 Sal, 16:13

KARTAL’IN AK KADINLARI ASENALAR’LA KAYNAŞTI

Cumhur İttifakı çalışmaları kapsamında yapılan programlar çerçevesinde AK Parti Kartal Kadın Kolları, MHP İlçe Kadın Kollarıyla bir kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Milletvekili Merve Kavakçı’nın da iştirak ettiği programda bir araya gelen ak parti ve MHP’li kadınlar birlik ve beraberlik mesajları verdi.

31 Mart seçimleri için başlatılan Cumhur İttifakı uygulamalarının gerçekleştiği Kartal’da AK Parti İlçe Kadın Kolları, MHP İlçe Kadın Kollarıyla bir kaynaşma, kucaklaşma yemeğinde bir araya geldi. Ev sahibi AK Parti Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Şimşek’in kısa bir selamlama konuşmasıyla başlayan geceye AK Partili ve MHP’li hanımlar yoğun bir katılım gösterdiler.

KARTALIMIZ BİR ON YIL DAHA KAYBETMESİN

AK Parti Milletvekili Merve Kavakçı’nın da iştirak ettiği yemekli toplantıda ilçe kadın kolları başkanları ve yöneticileri 31 Mart seçimlerinin  ve Cumhur İttifakının önemine tekrar tekrar vurgu yaparak, Kartal’ın bir on yıl daha kaybetmemesi el ele verip, Kartalı kazanalım ifadesinde bulundular.

GELECEĞİMİZ İÇİN KARTALI KAZANALIM

31 Mart akşamı büyük bir zaferle Kartal Belediyesi’ni kazanmak için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden AK Kadınlar ve Asenalar, geleceğimiz için, çocuklarımızın geleceği için ne yapıp yapıp Kartalı kazanalım.Kartal bir on yıl daha kaybetmesin.” şeklinde konuştular.

Programda konuşan Merve Kavakçı da cumhur ittifakı ve 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptığı konuşmasını birlik ve beraberlik mesajları eşliğinde sonlandırdı.

Yorumlar kapatıldı.