Son güncellenme :26.05.2019 16:14

Kartal AK Parti STK ve basınla iftarda buluştu

Teşkilatla ve halkla biraraya geldiği iftar ve sahur programlarıyla 23 Haziran seçimlerine hazırlanan AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı, bu kez STK yöneticileri ve Kartal basınıyla iftar programında buluştu.

Gerçekleştirdiği iftar ve sahur programlarıyla 23 Haziran seçimlerine hazırlanan AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz cumartesi akşamı, Kartal’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, mahalle muhtarları, kanaat önderleri ve Kartal yerel basın mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi.

Manolya Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar programına, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Kaya, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının başkan ve yöneticileri, Kartal-Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hamit Çiftçi, muhtarlar ve basın mensupları katıldı.

23 Haziran gelecek güzel günlerin habercisi

İftar öncesi masaları tek tek dolaşarak katılımcı misafirlerle sohbet eden İlçe Başkanı Gürkan Akyol, gerçekleştirdiği selamlama konuşmasında, “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu da cehennem ateşinde kurtuluş olan Ramazan Ayı’nda sizlerle iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Davetimize katılıp, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. 23 Haziran Kartal’da da gelecek güzel günlerin habercisi olacak. Bizler el ele verip, Binali Yıldırım’ı, Kartal’ın aynı zamanda da İstanbul’un Büyükşehir Belediye Başkanı seçeceğiz. Bizler, AK Parti Kartal Teşkilatı olarak, birlik ve beraberlik içinde yine sahalara iniyoruz. Hep beraber yine gönül gönüle çalışacağız. Bu vesileyle Ramazan Ayınızı ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Allah ibadetlerinizi kabul etsin.” ifadesinde bulundu.

İstanbul’u Yıldırım’a teslim edeceğiz 

Daha sonra konuşan İl Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kaya ise; “Bu şehir bizlere Peygamber Efendimizin müjdelediği bir şehirdir. Bu şehir 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı göğsünü siper eden, Saraçhane Parkında abdest aldıktan sonra şehit olan kardeşlerimizin emanetidir. Bunun için hep birlikte 23 Haziran’a kadar omuz omuza gönül gönüle çalışarak bu şehrin anahtarını Binali Yıldırım Başkanımıza teslim edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri kalpten selamlıyorum” dedi.

Yorumlar kapatıldı.