NİMET GÜNDOĞDU, “BU TOPLULUKLAR VE ADAYLIK MÜRACAATLARI KARTAL BELEDİYESİ’NİN MÜJDECİSİ”

Ailesi ve kalabalık bir taraftar gurubu eşliğinde ilçe başkanı Nimet Gündoğdu’ya başvuru evrakını teslim eden Zeki Karaismailoğlu’nun aday adaylığı tanıtım toplantısında ilk olarak söz alan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu “AK Parti Kartal ilçe başkanlığımızda aday adayı arkadaşlarımızı tanıtmaya devam ediyoruz. Rabbim tüm aday adayı arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu yolda muvaffakıyetler nasip etsin. Bizler bu salonları dolu gördükçe çok umutlanıyoruz. İnşallah Kartal belediyesini kazanacağımıza dair inancımız artıyor. Bu topluluk bizlere Kartal belediyesinin müjdesini verdiğine inanıyorum. Aday adayı olan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerli. Bizler de 2024 hedeflerimiz kapsamında ilçe teşkilatlarımıza, meclis üyelerimizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, mahallelerimizdeki muhtarlarımızla beraber çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz.

AK Parti siyasetinde milletimiz talep eder biz yaparız düsturuyla seçimi kazanmak için gayret göstereceğiz. 10 arkadaşımız aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. İlçe başkanlığımız adına hepsine başarılar diliyoruz. Sizlerden bir tek ricamız var. Aday arkadaşımız kim olursa olsun hedefimiz hep birlikte el ele vererek çalışmalarımızı gerçekleştirip Kartal’ı almak. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra söz alan AK Parti Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Zeki Karaismailoğlu, “Kartal’ımıza hizmet etmek amacıyla çıkmış olduğum bu yolda beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle ahirete göç etmiş kurucu ilçe başkanımız ve teşkilat mensuplarımızın ruhu şad olsun. Allah mekanlarını cennet etsin.

ZEKİ KARAİSMAİLOĞLU, “KARTALIMIZA BORCUMU ÖDEMEK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM”

Kartal’da yaşamayı tercih eden bizler, Kartal’ın keyifle yaşanabilir bir hale gelmesi için hep beraber çalışmalıyız. Hayatımın 30 yılını alan Kartal, 25 yıldır ekmeğimi kazandığım Kartal’ımıza borcum büyüktür. Bu güzel Kartal’ımızı yaşanabilir cazibe merkezi haline getirmek hep beraber omuz omuza çalışmalıyız.

“KARTALI AK BELEDİYECİLİK HİZMET ANLAYIŞIYLA BULUŞTURACAĞIMA SÖZ VERİYORUM”

Ben de bu amaçla sizlerin karşısına Kartal belediye başkan aday adayı olarak çıktım. Allah yolumuzu açık etsin. Hepinizin dualarını bekliyorum. Benim gibi Kartal’a hizmet etmek amacıyla yola çıkan yol ve dava arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Kartal’ın mevcut belediyecilik anlayışındaki eksikler nedeniyle ilçe sakinlerinin nitelikli hizmetlerde aç olduğunu görmekteyiz. Yerelde var olan sorunların çözümü bir yana bir de üzerine gelen kentsel dönüşüm gibi önemli sorunlarla baş edemeyen belediyecilik anlayışı yüzünden güzelim ilçemiz ticari, ekonomik ve turizm anlamında zayıf ve yoksun kalmıştır. Bu önemli görev şahsıma verildiği taktirde, Kartal’da yaşayan insanların kimliğine, milliyetine ve memleketine bakmadan tüm Kartallıları AK belediyeciliğin hizmet anlayışıyla buluşturmak için bıkmadan, usanmadan, yılmadan çalışacağıma söz veriyorum.

Kartal’ın sorunları sorunlarımızdır. Kartal’ın beklentileri beklentilerimizdir. Yaşanabilir bir Kartal ortak özlemimizdir. Teşkilatımızın yetkili yöneticileri bana teveccüh göstermesi halinde Kartal’ın 15 yıllık geçmişini bir tarafa bırakıp geleceğine odaklanacak ve kaybedecek zamanımız olmadığı bilinciyle Kartal’ı yeni yüzyılda hak ettiği konuma getirmek için gayret göstereceğim. Çıktığımız bu yolda Allah bizleri utandırmasın. Böyle bir günde beni yalnız bırakmadığınız hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepinizi selamların en güzeli olan Allah’ın selamıyla selamlıyorum. Sağlıcakla kalın” dedi.