Haftalar öncesinde şampiyonluğunu ilan eden temsilcimiz Şampiyon Pendikspor, bitime bir hafta kala Pazarspor’u konuk etti. Şampiyon, kendisine yakışır bir oyunla karşılaşmayı 3-0 kazanarak puanını 76’ya yükseltirken; maç sonu da büyük bir özlemle arzuladığı şampiyonluk kupasını coşkuyla havaya kaldırdı. Görülmeye değer bir inanmışlığın zafer ser hoşluğu içerisinde büyük bir gurur, heyecan ve coşkunun hakim olduğu statta, yönetiminden futbolcusuna, malzemecisinden taraftarına kadar herkeste sonuna kadar hak edilmiş bir başarının mutluluğu ve huzuru vardı.

Kupa seremonisinde yer alan Şampiyon Pendikspor’un başarılı başkanı Mustafa Şahinyılmaz ve yönetimi, şampiyonluk yolunda her türlü destek ve katkıyı sunan Belediye Başkanı Ahmet Cin, teknik direktör Osman Özköylü ve oyuncuları, yılların özlemiyle sarıldıkları Şampiyonluk Kupası’nı, anlatılmaz bir duygu patlamasının yaşandığı zafer haykırışına dönüşen bir coşkuyla havaya kaldırdılar.

Haberde Yenises Gazetesi olarak, taraftarı olmaktan gurur duyduğumuz temsilcimiz Şampiyon Pendiksporumuza bize yaşattıkları bu şampiyon takım taraftarı olma gururu, heyecanı ve coşkusundan dolayı çok, çok teşekkür ederek, bir kez daha yürekten kutluyor; PTT 1. Lig’de mücadele edecekleri 2022-2023 futbol sezonunda şimdiden üstün başarılar diliyoruz.