Pendik Anadolu Lisesi Bilim Fuarı Açıldı

Pendik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı 2021 Etkinliği, 10 Haziran Perşembe günü, okul bahçesinde düzenlenen bir törenle başladı.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz’ın açılışını yaptığı etkinliğe çok sayıda okul müdürü, eğitim camiası, öğrenci ve veliler katıldılar.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz; ‘’Pandemi dönemi olmasına rağmen, özveri ile çalışıp güzel çalışmalar ortaya koyan tüm öğrencilerimizi, onlara rehberlik eden öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyorum’’ dedi.

Okul Müdürü Halil Yıldız da verdiği bilgiye göre; ‘’Pendik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’na okulumuz Kimya Öğretmeni Mehmet Ali İçen koordinatörlüğünde çalışma yapan ekiplerimiz, 25 projeyle katıldı. 25 projenin tamamı kabul edildi. Pandemi nedeniyle fuar etkinliğimizi ancak bugün sergileyebildik. Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca davetimize icabet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz beye, okul müdürü arkadaşlarıma ve tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.

Pendik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı, okul bahçesinde iki gün süreyle devam edecek.