Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Devlet Hastanesi’nin yeni projesini hızlandırmak, ilçede devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını genişletmek ve yaygınlaştırmak için Ankara’ya yaptığı ziyaretlerinin ilkini ilk ziyaretini Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen’e gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin, görüşmeyle ilgili;

“Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Gümen’i ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”paylaşımında bulundu.

 

İkinci ziyaretini Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen’e gerçekleştiren Başkan Ahmet Cin, bu görüşmesine ilişkin ise şu paylaşımı yaptı:
“Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcımız Sayın Vedad Gürgen’i ziyaret ederek Pendik’imizde yürüttüğümüz kentsel dönüşüm çalışmalarını istişare ettik. Sayın Bakan Yardımcımıza yakın ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.”

 

Daha sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile makamında görüşen Başkan Cin, Pendik Devlet Hastanesi ile ilgili görüş alışverinde bulunduğu ziyaretle ilgili de;
“Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek Pendikimizdeki sağlık yatırımları ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ev sahipliği için Sayın Bakanımıza teşekkür ederim.” Paylaşımında bulundu.

 

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile görüşmesine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ’ı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”