Son güncellenme :23.07.2019 13:25

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler > Gazeteci Halil Güler kızını evlendirdi

23.07.2019 Sal, 13:25

Gazeteci Halil Güler kızını evlendirdi

Anadolu Kent Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Halil Güler’in kızı Duygu Güler, Fatih Sarıibrahimoğlu ile Özlem Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünle dünya evine girdi.

Anadolu Kent Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Güler’in kızı Duygu Güler, Fatih Sarıibrahimoğlu ile Özlem Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünle dünya evine girdi. Düğüne aile fertleri ve davetlilerin yanı sıra eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, PESİAD Başkan Vekili Sami Bayram, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan, Pendik Belediyesi Özel Kalem Müdürü Abdurrahim Bayram, CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Usta, Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanı Seyfi Sezer, Türk Kızılayı Pendik Şube Başkanı Sayın Nurettin Beşinci, AK Parti eski ilçe başkanı Turgay Kılıç, PENDEF Başkanı Av. Ramazan Öztürk, Avrasya Gazeteciler Dernek Başkanı ve Turkuaz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Oğuzhan Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Gazeteciler Dernek Başkanı Selim Akdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, bölgemizde yayın yapan basın kuruluşlarının imtiyaz sahipleri ve yazı işleri müdürleri, STK’ları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda siyasetci ve iş adamları da katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliklerini Mehmet Salih Usta, Rüstem Kabil, Ceylan Açıkgöz, Orhan Özden yaptığı düğünde birer konuşma yapan Çevre ve Şehircilik eski bakanı İdris Güllüce, Rüstem Kabil ve Mehmet salih Usta, çifti tebrik ederek, bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Haberde Yenises Gazetesi olarak evlenen Duygu Güler-Fatih Sarıibrahimoğlu çiftini tebrik eder; bir ömürboyu mutluluklar dileriz.

Yorumlar kapatıldı.