Son güncellenme :30.01.2019 16:03

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Sağtaraf Haberler, Tuzla > ESNAF VE SANATKARIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ!

30.01.2019 Çar, 16:03

ESNAF VE SANATKARIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ!

Esnaf ve sanatkarların sorunlarını çözüme kavuşturmak özellikle de kredi gereksinimlerini karşılamak adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Tuzla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın, “Yürüttüğümüz çalışmalarla esnaf ve sanatkarlarımızın her daim yanındayız.” diyor.

Başta kredi gereksinimlerini karşılamak olmak üzere esnaf ve sanatkarların sorunlarını çözüme kavuşturmak adına “Yolumuz Ahilik, görevimiz topluma hizmettir” anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Tuzla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın, “Yürüttüğümüz çalışmalarla esnaf ve sanatkarlarımızın her daim yanındayız.” diyor.

Bu kapsamdaki çalışmalarına bu hafta Şifa, Mimar Sinan, Aydıntepe, İçmeler, Yayla, Evliya Çelebi ve Postahane mahallelerinde bulunan kooperatif ortaklarının iş yerlerini ziyaret ederek devam eden kooperatif başkanı Naci Aydın, ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “Ziyaretlerimizde ortaklarımızın sorunlarını dinledik, talep ve önerilerini not aldık. Kooperatif olarak zor günler geçiren esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını elimizden geldiğince en aza indirmek için gayret ve çaba gösteriyoruz. Ortaklarımızın ve bölge esnafımızın bize gösterdikleri sıcak ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz.” ifadesinde bulundu.

Yorumlar kapatıldı.