Son güncellenme :12.02.2019 16:40

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Kartal, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, SİYASET > EBUBEKİR TAŞYÜREK, “SİZ İSTEYİN, BİZ YAPALIM”

12.02.2019 Sal, 16:40

EBUBEKİR TAŞYÜREK, “SİZ İSTEYİN, BİZ YAPALIM”

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmalarını mahallelerde gerçekleştirdiği “Söz Sizde” programlarıyla sürdürüyor. Son olarak Yakacık Çarşı Mahallesi Sakinleriyle bir araya gelen Belediye başkan adayı Ebubekir Taşyürek, “Biz, ben yaptım oldu mantığıyla hareket etmeyeceğiz. Siz mahalleniz için isteklerinizi söyleyeceksiniz, biz imkanlarımız dahilinde isteklerinizi yerine getireceğiz ifadesinde bulundu.

AK Parti Kartal İlçe SKM programları kapsamında sürdürülen Söz Sizde programı kapsamında Yakacık Çarşı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen belediye başkan adayı Ebubekir Taşyürek ve ilçe başkanı Gürkan Akyol, 31 Mart seçimlerinin özellikle Kartal için önemini vurguladıkları konuşmalarında, herşey Kartalımızın geleceği, çocuklarımızın geleceği için. Kartal’ın 10 yıl daha kaybetmemesi için. Ele ele, omuz omuza verelim ve geleceğimiz için Kartal Belediyesi’ni kazanalım. AK Hizmet belediyeciliğini Kartal’a yeniden getirelim.” şeklinde konuştular.

Taşyürek yaptığı konuşma sonunda biz buraya konuşmaya değil, sizleri dinlemeye geldik. Siz konuşun. İsteklerinizi, talep ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Projeleriniz varsa onları da bize söyleyinki mahallemiz için, Kartalımız için daha güzel şeyler yapalım.”dedi.

Yorumlar kapatıldı.