Son güncellenme :24.01.2019 17:29

Anasayfa > GALERİ, Genel, GÜNDEM, Kartal, Manşet, SİYASET > Ebubekir Taşyürek, MHP’ye misafir oldu

24.01.2019 Per, 17:29

Ebubekir Taşyürek, MHP’ye misafir oldu

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı olan Ebubekir Taşyürek, Cumhur İttifakı çerçevesinde 31 Mart seçimlerinde kendisini destekleyecek olan MHP Kartal İlçe Başkanlığı’na bir nezaket ziyaretinde bulundu.

MHP İlçe Başkanı Metin Özüpek ve İlçe Teeşkilatının sıcak bir karşılama sergilediği ziyaret samimi bir sohbet eşliğinde gerçekleşti. Her iki parti temsilcileri de, Cumhur ittifakının güç birliğiyle Kartal Belediyesi’nin mutlaka kazanılabileceği konusunda hem fikir olduklarını teyit ettiler. MHP ziyaretinin ardından Kartal Ülkü Ocağı’na da gidilen Ebubekir Taşyürek, burada Ülkücü Gençlerle bir süre sohbet etti.

Kartal’da Cumhur İttifakı’nı zafere taşıyacağız

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi Kartal İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Metin Özüpek ve yönetimindeki kıymetli kardeşlerimizle beraber Kartal’ımızın güzel geleceğini konuştuk. Ardından Ülkücü Gençliğin yetiştiği mukaddes mekan olan Kartal Ülkü Ocaklarını ziyaret ederek, Ocak Başkanı Ersin Uzunkaya ve yönetimindeki kıymetli kardeşlerimizle beraber Kartal’ımızın güzel geleceğini konuştuk. Kartal’da Cumhur İttifakı’nı zafere taşıyacağız. Kartal güzel olacak” dedi.

Taşyürek’in kazanması için var gücümüzle çalışacağız

MHP İlçe Başkanı Metin Özüpek, “Cumhur ittifakı kapsamında Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayımız Sayın Ebubekir Taşyürek ve muhterem heyeti ilçemizi ziyaret etti. Liderimiz Devlet Bahçeli beyin ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın Kartallılara emaneti olan Ebubekir Taşyürek’in kazanması için var gücümüz ile çalışacağız. Sefer bizden zafer Allah’tandır.

 

Yorumlar kapatıldı.