Son güncellenme :24.04.2019 15:10

BALKANLAR KOLEJİ TÜRKİYE 1.Sİ OLDU

 

 

8. Uluslararası Çocuk Haklar Film Festivali kapsamında düzenlenen resim yarışmasına katılan Özel Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim veren Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Naz Peri İrem Kurt, büyük bir başarıya imza adarak Türkiye Birincisi oldu.

Bursa’da organize edilen 8. Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali kapsamında düzenlenen resim yarışmasına katılan Özel Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim veren Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Naz Peri İrem Kurt Türkiye birincisi oldu.

Türkiye 1.si olan İrem Kurt, ödülünü tertiplenen ödül töreninde AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’den aldı.
Ödül töreni sonrası bir açıklamada bulunan okul yönetimi, “Ödüllerine bir yenisini daha ekleyen öğrencimiz İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği 4. MUYU resim yarışmasında da Türkiye birincisi olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” ifadesinde bulundu.

Yorumlar kapatıldı.