Son güncellenme :05.12.2018 15:05

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, SİYASET > AK PARTİ VE CHP ADAYLIK, MURAT ŞAHİN BAŞKANLIK YARIŞINDA

05.12.2018 Çar, 15:05

AK PARTİ VE CHP ADAYLIK, MURAT ŞAHİN BAŞKANLIK YARIŞINDA

31 Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti ve CHP’de aday adaylığı süreci devam ederken; Türkiye’nin ilk belediye başkanı olarak ismi açıklanan MHP Pendik Belediye Başkan Adayı Murat Şahin, “Pendik için değişim, gelişim, yenilik ve üretken belediyecilik için TABİİ Kİ MURAT ŞAHİN” sloganıyla başlattığı seçim çalışmalarıyla Pendik siyasetine ayrı bir hava ve renk kattı.

  1. BİN KADINLA PENDİK BELEDİYESİ’NE YÜRÜYOR

Özellikle kendisi için çalışan gönüllü kadınların başlattığı kadınlarla kahvaltı programlarıyla sahaya çıktı ilk günden bu yana 5 binin üzerende bir kadın seçmen kitlesine ulaşarak bu alanda epey bir yol alan MHP başkan adayı MURAT ŞAHİN, kendisi de sivil toplum kuruluşlarınca tertiplenen programların yanı sıra gerçekleştirdiği esnaf ve seçmen ziyaretleriyle seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Gerçekleştirilen çalışmalarla Pendik’te MHP’nin oy potansiyelini her geçen gün yükselten Murat Şahin, “Başarılı çalışmalarla Pendik Belediye Başkanlığına başlattığımız yürüyüşümüz doğru ve emin adımlarla devam ediyor. Özellikle İlçemizin Anneleri, Ablaları, Kadınları ve Gençleri ile kahvaltı organizasyonlarımızda bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bizlere destekleriyle Güç veriyorlar. Katılımları ve Fikirleri için hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Hep Birlikte Pendik Belediyesine olan Yürüyüşümüz devam edecektir. Tabii ki Pendik!” şeklinde konuşuyor.

Yorumlar kapatıldı.