Son güncellenme :15.01.2019 16:36

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SİYASET > AHMET CİN’DEN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

15.01.2019 Sal, 16:36

AHMET CİN’DEN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

31 Mart’ta yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti’den Pendik Belediye Başkan Adayı olarak ismi açıklandığı andan itibaren yoğun bir tempoyla sahaya inen Ahmet Cin, teşkilat ziyaretleri ve  10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştirdiği basın mensupları ziyaretlerinin ardından bu kez de Pendik’te faaliyet gösteren siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Belediye başkan adayı olarak isminin açıklanmasının ardından mahalle teşkilatlarına yönelik ziyaretlerle hızlı bir şekilde sahaya inerek seçim çalışmalarına başlayan Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, ilçe başkanı Rüstem Kabil, ilçe başkan yardımcısı Kadir Bayram ve bazı ilçe yöneticileriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlere Pendik’te faaliyet gösteren siyasi partilerin ilçe başkanlıkları ziyaretleriyle devam etti.

Mahalle teşkilatları ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren belediye başkan adayı Ahmet Cin, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği gazeteciler günü ziyaretlerinin ardından bu hafta da siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

İlçe başkanı Rüstem Kabil, ilçe başkan yardımcısı Kadir Bayram ve bazı ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler programı CHP Pendik İlçe Başkanlığı ziyaretiyle başladı. Burada ilçe başkanı Doğan Çakmak ve yönetimiyle görüşen belediye başkan adayı Ahmet Cin ziyaretlerine, SP, İYİ Parti ve Hüda Par Pendik İlçe Başkanlıkları ziyaretleriyle devam ettiler.

Ülke ve ilçe gündemine dair fikir alışverişinde bulunulup, seçim çalışmaları hakkında bilgi paylaşımının yapıldığı görüşmeler, samimi bir sohbet havasında gerçekleşti.

Yorumlar kapatıldı.