Son güncellenme :14.03.2019 16:08

Anasayfa > GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, Manşet, Pendik, SAĞLIK, Sağtaraf Haberler, SİYASET > AHMET CİN, 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

14.03.2019 Per, 16:08

AHMET CİN, 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Pendik Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, Başhekim Salih Çalık ile birlikte doktorlar, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

İlk olarak Pendik Devlet Hastanesi Başhekimi Salih Çalık’ın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak çiçek takdim eden Belediye başkan Adayı Ahmet Cin, hastane doktorları ve sağlık çalışanlarını da ziyaret ederek tıp bayramlarını kutlayıp, karanfil dağıttı.

Hasta olan hemşehriler ve hastalara da geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ahmet Cin, “1827 yılında açılan Tıphane-i Amire Okulu’ndan Cumhuriyetimizin 100.yılına yaklaştığımız bugünlerde donanımlı şehir hastanelerimizden nitelikli sağlık personeline kadar daha güçlü daha da kararlıyız. 190 yataklı yeni devlet hastanemizin yapımına da bir an evvel başlayarak, ilçemize yakışır bir hastaneyi ilçemize kazandıracağız.” dedi.

Yorumlar kapatıldı.