Son güncellenme :12.02.2019 15:14

Anasayfa > Eğitim, GALERİ, Genel, Güncel Haberler, GÜNDEM, KÜLTÜR-SANAT, Manşet, Pendik, Sağtaraf Haberler, Teknoloji > PESİAD’IN ÖDÜLLÜ BİLİM VE FİKİR YARIŞMASINDA SON TARİH 13 MART

12.02.2019 Sal, 15:14

PESİAD’IN ÖDÜLLÜ BİLİM VE FİKİR YARIŞMASINDA SON TARİH 13 MART

PESİAD’ın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ortaokul ve lise seviyesindeki Pendikli gençler için geliştirdiği “Pendik’li Gençler İcat Çıkartıyor” adındaki ödüllü fikir ve bilim yarışması için tüm hazırlıklar tamamlandı. Pendikli tüm gençlere açık olan yarışmaya son başvuru tarihi 13 Mart.

Orta okul ve lise seviyesindeki Pendikli bütün öğrencilerin sosyal bilimler, fen ve teknoloji bilimleri ve bilişim konularında kendilerini yetiştirerek yeni icat çıkarmasını desteklemek amacıyla PESİAD Sosyal Sorumluluk ve Tanıtım-Medya Birimi Başkanlığı tarafından geliştirilen  “Pendik’li Gençler İcat Çıkartıyor” yarışması için tüm hazırlıklar tamamlandı.

PESİAD ile Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen ödüllü bilim ve fikir yarışmasına son müracaat tarihi 13 Mart.

Proje ile ilgili ilk adımlar yaklaşık 2 ay önce atılmış ve bu kapsamda PESİAD Sosyal Sorumluluk ve Tanıtım-Medya Birimi Başkanı Yılmaz Yıldız ve birim üyeleri, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz ve projeye destek olan öğretmenlerimize başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlara bilgilendirme ziyaretlerinde bulunmuştu.

Yorumlar kapatıldı.